Історія

Автор: Володя. Опубліковано у Замітки

Музичний колектив під назвою "Oleksandr Folk" (зараз "Sound Mix Band") був створений у зв'язку з поїздкою за кордон до німецького парку відпочинку Europa Park для розважання гостей цього парку. Контракт був підписаний на 7 місяців. Після повернення додому виникла ідея, щоб працювати далі, але вже на Україні розважати місцеву публіку. Завдяку цьому була змінена назва на "Dixie con Anima".

Склад гурту змінювався та був нестабільним аж до 2010 року. Музиканти від`їжджали за кордон, хтось розпрощався зі своїм музичним життям взагалі, а хтось, все ж таки, не зважаючи на труднощі, продовжував роботу та вкладав в колектив своє натхнення та фантазії.

В 2009 році "Dixie con Anima" був запрошений до Китаю і підписаний контракт на 7 місяців до м. Чанг Джоу. Ім'я парку Dinosaur land park. Китайський народ був дуже задоволений музикою та й самими музикантами, так як це для них надзвичайна рідкість, бачити у своєму колі друзів-європейців.

У 2010 році знову змінилася назва на "Sound Mix Band" і тепер гурт виступає на українських сценах, таких як: Хмільний дім Роберта Домса, Культ, у Івано Франківську та Києві. Публіка різна як за віковими категоріями, так і за смаковими. Через це довелось збагачувати репертуар не тільки джазової імпровізації, але і танцювальної та народної музики.

Sound Mix Band на даний час працює у Львові та вдосконалює свою музичну та виконавську майстерність. Від недавна до основного складу додались ще музиканти, що суттєво збільшило як кількість людей на сцені так і кількість слухачів в залі.