Різдвяні подарунки

Автор: Володя. Опубліковано у Замітки

Мабуть, немає людей на Землі, яких залишать байдужими радісні зимові канікули, свято Миколая Чудотворця, зустріч Нового Року і Різдва Христового — це завжди асоціації з подарунками, веселощами, магічною казковістю в родинному колі.

Вересневе ретро

Автор: Володя. Опубліковано у Замітки

Теплий вересень та Саунд Мікс Бенд зустрічають нас на ретро базарі у Львові. Багато гостей було на святі не тільки з цілої України, але із-за кордону. І усі вони мали можливість представити свою власну авто, мото, вело та іншу ретротехніку. Хлопці з SoundMix Band в свою чергу представили на святі ретромузику, котра робила свято тематичним, казковим та витонченим.

На чому не варто економити при підготовці до весілля

Автор: Володя. Опубліковано у Замітки

В наш час такий захід як весілля і підготовка до нього потребує великих затрат як коштів, так і фізичних та моральних сил. Та незважаючи на це люди все-таки одружуються, бо так влаштований світ.

Жива музика на весіллі — це одна із запорук вдалого, веселого, щасливого і драйвового весілля! Музика — це розмова душі, це емоції, які на підсвідомому рівні заряджають людину на позитив, відкривають і творять через неї добро.

День міста Лева

Автор: Володя. Опубліковано у Замітки

Цьогорічне свято супроводжувалось вже знаними меценатами такими, як торгова марка "Львівське пиво". Вони організували справжні масові гуляння у парку ім. Б. Хмельницького. Не обійшлось без музичного шоу, куди був запрошений вже добре відомий львів’янам і не тільки гурт "SoundMix Band". Того дня музиканти мали щільний розпорядок виступів по місту, та це не завадило хлопцям створити справжню забаву і гарячі танці у парку. Відпочиваючі шаленіли, скандували та танцювали аж до сутінків.

Історія

Автор: Володя. Опубліковано у Замітки

Drum Force

Музичний колектив під назвою "Oleksandr Folk" (зараз "Sound Mix Band") був створений у зв'язку з поїздкою за кордон до німецького парку відпочинку Europa Park для розважання гостей цього парку. Контракт був підписаний на 7 місяців. Після повернення додому виникла ідея, щоб працювати далі, але вже на Україні розважати місцеву публіку. Завдяку цьому була змінена назва на "Dixie con Anima".

Склад гурту змінювався та був нестабільним аж до 2010 року. Музиканти від`їжджали за кордон, хтось розпрощався зі своїм музичним життям взагалі, а хтось, все ж таки, не зважаючи на труднощі, продовжував роботу та вкладав в колектив своє натхнення та фантазії.