На чому не варто економити при підготовці до весілля

Автор: Володя. Опубліковано у Замітки

В наш час такий захід як весілля і підготовка до нього потребує великих затрат як коштів, так і фізичних та моральних сил. Та незважаючи на це люди все-таки одружуються, бо так влаштований світ.

Жива музика на весіллі — це одна із запорук вдалого, веселого, щасливого і драйвового весілля! Музика — це розмова душі, це емоції, які на підсвідомому рівні заряджають людину на позитив, відкривають і творять через неї добро.

День міста Лева

Автор: Володя. Опубліковано у Замітки

Цьогорічне свято супроводжувалось вже знаними меценатами такими, як торгова марка "Львівське пиво". Вони організували справжні масові гуляння у парку ім. Б. Хмельницького. Не обійшлось без музичного шоу, куди був запрошений вже добре відомий львів’янам і не тільки гурт "SoundMix Band". Того дня музиканти мали щільний розпорядок виступів по місту, та це не завадило хлопцям створити справжню забаву і гарячі танці у парку. Відпочиваючі шаленіли, скандували та танцювали аж до сутінків.

Історія

Автор: Володя. Опубліковано у Замітки

Drum Force

Музичний колектив під назвою "Oleksandr Folk" (зараз "Sound Mix Band") був створений у зв'язку з поїздкою за кордон до німецького парку відпочинку Europa Park для розважання гостей цього парку. Контракт був підписаний на 7 місяців. Після повернення додому виникла ідея, щоб працювати далі, але вже на Україні розважати місцеву публіку. Завдяку цьому була змінена назва на "Dixie con Anima".

Склад гурту змінювався та був нестабільним аж до 2010 року. Музиканти від`їжджали за кордон, хтось розпрощався зі своїм музичним життям взагалі, а хтось, все ж таки, не зважаючи на труднощі, продовжував роботу та вкладав в колектив своє натхнення та фантазії.

Весілля на майдані

Автор: Володя. Опубліковано у Замітки

На величезному, просторому майдані модного готелю-бутіка "Cavalier" музика розливалась під відкритим небом впродовж усього свята. Джазові мелодії СаундМікс Бенду прикрашали і бавили весілля, цього разу в американському стилі.

Від початку музиканти дарували легку, святкову атмосферу, тим самим зустрічали все нових і нових гостей. Під звуки маршу Мендельсона молодята урочисто розпочали церемонію.

СаундМікс — спеціальні гості на фестивалі "Львів на тарілці"

Автор: Володя. Опубліковано у Замітки

На запрошення Львівської Міської Ради всім добре відомий колектив "SoundMix Band" вкотре радо приймав участь в масових святкуваннях міста, на цей раз в рамках фестивалю "Львів на тарілці". Тими днями, а саме 29.06.13р. львів'яни та гості міста уважно спостерігали за кулінарним майстер-класом від Дарії Малахової, після якого на сцену на центральній площі біля Ратуші вийшли неперевершені "SoundMix Band".

Своїм виступом наші хлопці публіку здивували і приворожили, було видно, як слухачі наспівували всім добре відомі мелодії Володимира Івасюка.